MIASTO SNU*PLWitam
na stronie hodowli kotów brytyjskich
Miasto snu*PL, zrzeszonej w klubie
Stowarzyszenie Polskich Kotów PFA,
działającym pod patronatem FPL Felis Polonia,
które jest członkiem międzynarodowej organizacji
felinologicznej FIFe

                                  

CH WI-FI GAMELION*PL ur. 25.11.2015 BSH a 33 ,gr.krwi A Colourpoint niebieskooka piekność .
Mimo ,ze trzy miesiące temu po raz kolejny została mama , jest w tak dobrej formie ,że zakończyła tytuł Championa na Wystawie 6 maja 2018 r.
CH Jazz Miastosnu*Pl szylkretka niebieska bikolorka BSH g 03  o cudownie miziastym charakterze , piekna i bardzo proporcjonalnie zbudowana , z pięknym okiem , moje cudo i duma :) chodzimy na wystawy i robimy karierę :)
Zakonczyła na ostatnije wystawie 5, 6 maja 2018 tytuł Champion i rozpoczęła tytuł Interchampiona . Teraz kariera zagraniczna :)...

ANASTAZJA ZNAD MORZA*PL ur.18.09.2011, BRI c, gr.krwi A

Anastazja ,nazwana w domu przez Tosię Tulą, jest naszym pierwszym kotem hodowlanym.Od niej wszystko się zaczęło.Kiedy ją przywiozłam z hodowli „Znad morza”w Świnoujściu,po długiej podróży pociągami, w grudniu 2011r.,wreszcie mogła rozprostować łapki w swoim nowym domu.Była bardzo ciekawskim i odważnym kociakiem.Od samego początku można było się z nią bawić. Dzieci ją uwielbiają.Po roku została bardzo dzielną, odpowiedzialną i opiekuńczą mamą siedmiorga kociąt.Jest liliową, piękną, bardzo dużą kotką.Jest matką Ch Bubuliny Miasto snu*PL. Jej ostatni miot miał rekordowo wielką ilośc kociąt 10 !!!Które sama urodziła i wykarmiła ,wyrosły na wspaniałe ,dorodne kotki z miotu C,można oglądać na stronie KOCIĘTA :)


ICH BUBULINA MIASTO SNU*PL
UR.19.07.2013, BRI a 03 ,gr.krwi A

Na wystawie 13/14 września 2014 Bubulinka zdobyła  dumny tytuł Championa i teraz szykuje się do wystawy zagranicznej po dalsze tytuły!
Jest wspaniałą kotką ,która ma przeuroczo zabarwiony nosek i urzekające oczy .Ma bardzo łagodny charakter i piękne gęste futerko.Jesteśmy z niej bardzo dumne:)
Nie mogę się doczekac już jak będą wyglądały jej maluchy...ale najpierw kariera;) 
Bubulinka zdobyła certyfikaty m.in. w Żylinie na Słowacji i jest juz Interchampionem !!!


FORTUNA Silver Sun*Pl .
ur. 8.07.2015 , BRI ns , gr.krwi A

Fortunia jest naszym  zielonookim skarbem, bardzo kontaktowa ,przytulaśna kotka ,z mocno ekstremalnym noskiem i zadziornym charakterkiem . Szybko znalazła miejsce w stadzie i nie da sobie w kaszę dmuchać . Jest przezabawna.
Copyright Nazwa.pl