kocięta

miot E

Fortuna Silversun.pl i Mathew Igmu Sapa.cz, zielonoocy oboje, stworzyli miot E :

Elvis Miastosnu.pl, kocurek klasycznie pręgowany-zarezerwowany dla p.Agnieszki z Warszawy

Emilek Miastosnu.pl, kocurek klasycznie pręgowny-zarezerwowany dla p.Karoliny i Stasia z Warszawy

Elizabeth Miastosnu.pl, kotka klasycznie pręgowana, zostaje u nas w hodowli 🙂

Mathew Igmu Sapa.cz
Elvis Miastosnu.pl
Emilek Miastosnu.pl
Elizabeth Miastosnu.pl

MIOT F

CH Charms MiastosnuPl i CH Jazz MiastosnuPl 27.04.2021 doczekali sie córeczki Fini MiastosnuPl , która jest niebieska bikolorką BSH a 03 i jest bardzo towarzyską i ciekawską, wesołą kotką -zarezerwowana dla p.Marcina.

MIOT G

mit H

3.07.2021 urodził się miot H w naszej hodowli, mamą jest Elizbeth MiastosnuPl,tatą CH Charms MiastosnuPl, dwa kocurki srebrnoczarne , bikolory pręgowane: jeden tygrysio ,a drugi klasycznie .

miot I

9.07.221 urodził się miot I, trzy sebrnoczane kocięta w tygrysie paseczki, 1 kocurek i 2 kotki. Mamą jest Fortuna Silversun*Pl ,a tatą CH Ursuls Anirette*EE z zaprzyjaźnionej Hodowli Bluemiś *Pl.

MIOT J”

01.05.2022 urodził sie miot J’ w naszej domowej hodowli MiastosnuPl. Urodziły się szczęsliwie trzy kocięta liliowe i trzy kocięta czekoladowe. Ojciec to czekoladowy IC Pandit TangoPl a mamą , która jest niebieską pointką, jest CH Wifi GamelionPl.Urodziły się jedna kotka czekoladowa i pięc kocurków , w kolorach 3 liliowe i 2 czekoladowe. Gotowe do odbioru . Dostępne sa obecnie kotka i 4 kocurki ( 1 czekoladowy i 3 liliowe)